دانشگاه ملی تناگا (UNITEN)

همه چی درباره دانشگاه ملی تناگا (UNITEN)

 • Share this course:
4493

دو پردیس دانشگاه ی دانشگاه uniten در زیر معرفی شده اند:

 • پردیس دانشگاهی پوتراجایا ساختمان اصلی دانشگاه uniten می باشد که در Jalan IKRAM- UNITEN, 43.000 Kajang, Selangor قرار گرفته است.
 • پردیس دانشگاهی سلطان حاج احمد شاه نیز به عنوان دانشگاه معظم شاه uniten شناخته شده است و در 26700 Bandar Muadzam Shah, Pahang واقع شده است.

چگونه می توانیم به شما کمک کنیم؟

ما به دانشجویانی کمک می کنیم که به دنبال ورود به دانشگاه یونیتن (یا سایر دانشگاه های مالزی) می باشند. کمک رایگان ما شامل: فرایند درخواست ٰ، درخواست روادید، ارائه ی مدارک برای رزرو خوابگاه و حتی انتقال دانشجویان از فرودگاه می باشد. ما با کمک خدمات جامعی که فراهم آورده ایم دانشجویان را با زندگی در کشور مالزی و در دانشگاه یونیتن آشنا می سازیم، به گونه ای که هر دانشجو احساس کند در منزل خود زندگی می کند.

ما می توانیم به داوطلبان دانشگاه یونیتن در مراحل زیر کمک کنیم:

 • فرایند ورود
 • درخواست روادید
 • رزرو خوابگاه/اطاق
 • ثبت نام نهایی

به عبارتی ساده تر، اگر شما در حال جست و جو برای تحصیل در کشور مالزی هستید، ما به صورت اساسی همه کارهای مورد نیاز را انجام می دهیم به طوری که شما ملزم به انجام کار دیگری نخواهید بود. برای جزئیات بیشتر درباره ی خدمات ما اینجا را کلیک نمایید. برای اینکه همین حالا شروع کنید یا برای بررسی بیشتر یا اگر شما خواهان تحصیل در دانشگاه یونیتن هستید، از سیستم آنلاین درخواست دانشگاه های مالزی (OMUAS) دیدن کرده یا فرم ثبت نام را از سمت راست تکمیل نمایید. یکی از افراد تیم ما در کوتاه ترین زمان با شما تماس برقرار کرده و شما را از تمام فرایند های ورود به دانشگاه مطلع می سازد و کلیه ی شبهات را شفاف سازی کرده و به کلیه ی سوالات شما پاسخ می دهد. پس از ثبت نام در دانشگاه ما، شما می توانید به سیستم وارد شوید و مدارک مورد نیازتان را بارگذاری کرده و این تنها کاری است که شما باید در کل فرایند ها، انجام دهید. ما به سایر مسایل رسیدگی می کنیم.

 

ملزومات اکادمیک جهت ورود به دانشگاه (uniten)
لیسانس
 • دبیرستان/ دوره ی دوم مدرسه یا سطح A باید حداقل معدل 3 از 4 را داشته باشند یا این مرحله را بگذرانند.
 • برای تقاضا برای رشته های مهندسی، باید در دبیرستان دروس ریاضی، شیمی و فیزیک را گذرانده باشد.
فوق لیسانس
 • مدرک لیسانس یا حداقل 4 معدل 75/2 از 4 در رشته ی مربوطه را بگذرانند، یا
 • حداقل معدل75/2 از 4 در مقطع کارشناسی یا معادل در رشته ی مربوطه، قابل قبول است اگر همراه با 5 سال سابقه ی کاری در رشته ی مربوطه باشد.
دکتری
 • مدرک فوق لیسانس یا حداقل 75/2 از 4 معدل در رشته ی مربوطه را بگذرانند، یا
 • حداقل معدل 2.75 از 4 در مقطع کارشناسی ارشد یا معادل در رشته ی مربوطه، قابل قبول است اگر همراه با 5 سال سابقه ی کاری در حوزه ی مربوطه باشد.

 

کدام زبان برای ورود به دانشگاه یونیتن نیاز می باشد؟

معیار دانشگاه یونیتن دارا بودن زبان انگلیسی در سطح حرفه ای می باشد که از طریق ازمون تافل (ازمون مورد نیاز زبان انگلیسی به عنوان زبان خارجی) یا آیلتس (ازمون زبان انگلیسی که از طریق سیستم بین المللی ازمون زبان انگلیسی انجام می پذیرد) از دانشجویان ازمون زبان انگلیسی به عمل می اورد.

اینجا را کلیک کنید تا ملزومات زبان انگلیسی برای دانشجویان خارجی در دانشگاه یونیتن را بررسی نمایید.


نکته: عدم کسب صلاحیت در ازمون های زبان انگلیسی فوق الذکر منجر به رد صلاحیت شما جهت درخواست ورود به دانشگاه یونیتن می شود.

 

تاریخ های پذیرش و ورود

برنامه ها ورودی فوریه ​ورودی می
تاریخ باز شدن درخواست انلاین 31 جولای  20 دسامبر ​
تاریخ بسته شدن درخواست انلاین ​19 دسامبر  ​12 مارچ
آخرین تاریخ دریافت مدارک برای درخواست EMGS (خدمات جهانی آموزش مالزی) 29 دسامبر ​ ​16 مارچ
آخرین تاریخ دریافت پرداختی برای EMGS (خدمات جهانی آموزش مالزی)از سوی دانشگاه یونیتن ​29 دسامبر ​16 مارچ
اخرین تاریخ دریافت شهریه ی ثبت نام 19 فوریه ​ ​12- 13 می
تاریخ ثبت نام ​19 فوریه ​12- 13 می
هفته ی آشنایی با محیط دانشگاه ​19 فوریه - 22 فوریه ​13- 18 می
آغاز کلاس 26 فوریه ​ ​21 می

مدارک مورد نیاز

فهرست مدارک لازم جهت ورود به دانشگاه یونیتن در این قسمت ارائه شده است.

 

دانشجویان یونیتن قادر به انتخاب خوابگاه مورد نظر خود از بین خوابگاه های متنوعی می باشند که دانشگاه ارائه داده است:

خوابگاه های درون محوطه دانشگاه
آپارتمان های درون محوطه دانشگاه راحت و در دسترس برای حدود 3.800 دانشجو می باشند. این آپارتمان ها شامل فضایی کوچک و مجزا برای دانشجویان متاهل نیز می باشد.

تاسیسات و امکانات کاملا مجهز در اپارتمان های درون دانشگاه به قرار ذیل می باشند:

 • آشپزخانه
 • محل استراحت
 • اطاق های تک خواب دو خواب
 • هر اپارتمان برای چهار دانشجو می باشد

دو شعبه دانشگاهی یونیتن وجود دارند که در یکی از آنها یعنی پوتراجایا، بیش از یک نوع اطاق در دسترس می باشند واین در حالی است که در شعبه سلطان حاج احمد شاه، شما فقط به اطاق های مشترک دسترسی خواهید داشت.

 

فرایند رزرو خوابگاه

1. رسید نامه ی پذیرش

2. پردازش روادید

3. ارسال فرم درخواست خوابگاه از طریق ایمیل

4. ثبت فرم درخواست خوابگاه، تکمیل شده طبق مقررات به همراه بلیط پرواز و پرداخت بیعانه

5. پردازش خوابگاه با ذکر مشخصات

نکته – خوابگاه فقط برای دانشجویانی پردازش خواهند شد که دارای روادید معتبر بوده و فرم درخواست را طبق مقررات تکمیل کرده باشند.

 

سایر امکانات برای رفاه دانشجویان

 • کتابخانه جهت تامین نیاز های دانشجویان
 • تفریحات و فعالیت های اجتماعی
  بخش های تفریحی و ورزشی بر ارائه ی فرصت به دانشجویان جهت شرکت در دوره های تفریحی، اسب سواری، برنامه های هیجان انگیز، ورزش های اجتماعی، کلاس های شنا، و رقابت های ورزشی در سطوح دانشگاه های ایالتی، ملی و بین المللی تمرکز کرده است.
 • چک آپ های بهداشتی و پزشکی
 • خدمات اتوبوسرانی رفت و برگشت

دانشگاه یونیتن برنامه های وسیعی برای دانشجویان ارائه می دهد تا از بین انها انتخاب کنند. در جداول زیر، ما برنامه های در دسترس آنها به همراه هزینه شهریه را به صورت فهرست ارائه داده ایم.

ما چارت شهریه ی دانشگاه یونیتن را ، به ویژه برای راحتی کلیه ی دانشجویان خارجی ، تدارک دیده ایم که شما می توانید شهریه ی کلیه ی رشته ها را به همراه جزئیات دیگر در جدول مشاهده نمایید. با ما تماس بگیرید تا نسخه ی خود را دریافت نمایید.

 

دانشگاه ملی تناگا (UNITEN)

دانشگاه ملی تناگا (UNITEN)
شناخته شده به عنوان UNITEN
دارای دوره های آموزش زبان انگلیسی
اسم رسمی Tenaga Nasional University
نوع خصوصی

درباره دانشگاه ملی تناگا (UNITEN)

دانشگاه یونیتن در مالزی واقع شده است و یکی از نهاد های آموزشی برجسته ای است که چندین برنامه و رشته در حوزه های مهندسی، فناوری و سایر رشته های اکادمیک ارائه می دهد. تمرکز اولیه ی دانشگاه یونیتن بر تربیت مهندسان، نوابغ فناوری اطلاعات و بهترین مدیران تجاری در سطح جهانی معطوف شده است. تحصیل در دانشگاه یونیتن تنها محدود به فراهم اوردن دانش و تربیت متخصصان لایق نیست، بلکه کارایی وسیعی در جهت پیشرفت افرادی دارد که در چندین مهارت پر تجربه بوده و نیز در سایر زمینه ها بسیار مستعد و باهوش می باشند. یونیتن دانشگاهی خصوصی و بخشی از دانشگاه ملی تناگا برهاد می باشد که در فهرست دانشگاه های دولتی قرار دارد. دانشگاه یونیتن به تازگی تاسیس شده اما با انجام اقداماتی از قبل خود را در زمره دانشگاه های فوق العاده عالی و برتر قرار داده است. پیشرفت و توسعه ی کلیه ی زیر ساخت ها از سوی تناگا ناسیونال مالزیا، مورد حمایت قرار گرفته و انجام شد. که سرعت لازم برای پیشرفت و توسعه سریع دانشگاه یونیتن را فراهم نمود.

الزامات دانشگاه ملی تناگا (UNITEN)


محل اقامت در دانشگاه ملی تناگا (UNITEN)


رشته های دانشگاه ملی تناگا (UNITEN)


موقعیت دانشگاه ملی تناگا (UNITEN)