موسسات آموزش زبان انگلیسی در مالزی

همه چی درباره موسسات آموزش زبان انگلیسی در مالزی

 • Share this course:
2511

چندین سال است که زبان انگلیسی تبدیل به زبانی عمومی و رایج در کشور مالزی شده و امروزه زبان دوم این کشور محسوب می شود. روند رو به رشد جهانی شدن، ورود هزاران دانشجوی خارجی به کشور و رشد کلی علاقه به یادگیری زبان به منظور دستیابی به جایگاه های بین المللی، منجر به افتتاح چندین موسسه ی آموزش زبان انگلیسی در کشور مالزی شده است. 

 

چند نکته ی مهم درباره ی موسسات آموزش زبان انگلیسی در مالزی

پیش از اینکه تصمیم بگیرید تا دوره ی زبان انگلیسی را در یکی از موسسات آموزش زبان انگلیسی در مالزی بگذرانید، باید پاسخ سوالات زیر را بدانید:

 1. متوسط هزینه ی دوره ی زبان انگلیسی در مالزی چقدر است؟
 2. بهترین مراکز آموزش زبان انگلیسی کدام ها هستند؟
 3. دوره ی آموزش زبان انگلیسی در مالزی چقدر به طول می انجامد؟
 4. آیا مراکز زبان انگلیسی دیگری هم در کوالالامپور وجود دارند؟
 5. چه دوره هایی برای آموزش زبان انگلیسی در دسترس می باشند؟

تعداد زیادی مرکز آموزش زبان انگلیسی در کشور وجود دارند. این امر می تواند انتخاب بهترین مرکز را برای شما با چالش رو به رو سازد. ما با ارائه ی فهرستی از بهترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در مالزی، انتخاب و پاسخ به لزوم بررسی را برای شما آسان تر می کنیم. تحلیل ما از این مراکز بر اساس چند پارامتر زیر انجام شده است:

 1. مقرون به صرفه بودن دوره ها با توجه به هزینه
 2. بازخورد از دانشجویان (هم دانشجویان کنونی و هم دانشجویان قبلی)
 3. مکان موسسه و قابل دسترس بودن آن
 4. اساتید آموزش زبان انگلیسی
 5. امکانات و خدمات فراهم شده در محوطه دانشگاهی برای دانشجویان

بر اساس پارامتر های بالا، ما بهترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در مالزی را به صورت فهرست ارائه کرده ایم.

 

چرا شما به یادگیری زبان انگلیسی در مالزی نیاز دارید؟

برای ثبت نام در یکی از دانشگاه های مالزی- یکی از پیش شرط های ورود به یکی از دانشگاه های مالزی، مدرک زبان انگلیسی شما می باشد. دانشجویان باید حداقل نمره ی 550 در آزمون تافل یا 6 در ازمون آیلتس را کسب نمایند.

برخی از مراکز آموزشی برای ثبت نام الزامی به ارائه مدرک زبان انگلیسی ندارند. برای این مراکز آموزشی، دانشجو خود باید برای دوره ی زبان انگلیسی در دانشگاه های مالزی ثبت نام نماید. پس از آن، دانشجو می تواند دوران رسمی تحصیل خود را آغاز نماید.

زبان انگلیسی ابزار آموزشی در دانشگاه ها- در دانشگاه های مالزی، ابزار اصلی آموزشی زبان انگلیسی است و این زبان در کلیه ی سطوح آموزشی در مالزی تدریس می شود. به دلیل فرهنگ بین المللی آن، کشور مالزی با هجوم دانشجویان از اقصی نقاط جهان مواجه است که زبان رایج آنها برای ارتباط ، اغلب اوقات فقط زبان انگلیسی است.

رشد کلی- اینکه آیا زبان انگلیسی به دلیل دانش و علاقه ی شخصی می باشد یا به دلیل تعاملات اجتماعی، یا اینکه این زبان صرفا موجب پیشرفت شما در مراودات اکادمیک و حرفه ای تان شود، حقیقت این است که زبان انگلیسی همیشه به پیشرفت و اعتلای شخصی شما در محیط های چند زبانه مانند مالزی کمک خواهد کرد.

 

بهترین مراکز آموزش زبان انگلیسی چه خصوصیاتی دارند؟

بهترین مراکز آموزش زبان انگلیسی در مالزی دارای خصوصیات زیر می باشند:

اساتید مجرب- تمام اساتید زبان انگلیسی در مراکز خصوصی زبان با تجربه و از صلاحیت بالایی برخوردارند. این اساتید، رفتاری گرم و دوستانه دارند، خوش برخورد بوده و افراد بالغی می باشند که تمام تمرکز خود را معطوف پیشرفت و موفقیت دانشجویان خود می کنند.

روش مدرن تدریس- روش تدریس در این موسسات آموزش زبان انگلیسی بسیار جمعی و مکالمه ای  می باشد. کلاس ها تعاملی بوده و آموزش معمولا دو طرفه است: با شرکت دانشجویان و ایفای نقش ، اندیشه گشایی، بحث های گروهی، انجام تمرین ها و حل مساله و غیره. در این شیوه دانشجویان این فرصت را پیدا می کنند که آنچه را می آموزند، در همان زمان و در همان مکان به کار گیرند.

توجه شخصی- از انجایی که دوره های زبان انگلیسی در اکثر موسسات آموزش زبان انگلیسی، بستگی به ظرفیت واستعداد دانشجویان، به واحد های متعدد و راحتی تقسیم می شوند، توجه شخصی به هر یک از دانشجویان داده می شود تا اطمینان حاصل شود که هیچ یک از آنها در آموزش عقب نمانند. این امر به دانشجویان کمک می کند تا سریع تر و بهتر پیشرفت نموده و مطالب را درک کنند.

مقرون به صرفه بودن- اگر چه ممکن است شهریه موسسات آموزش زبان انگلیسی از موسسه ای به موسسه ی دیگر متفاوت باشد، اما حفظ این نکته در ذهن مهم است که شهریه های بالاتر به معنای آموزش بهتر نمی باشد. شهریه ی بالاتر اصولا به دلیل مکان جغرافیایی و خدمات و امکانات ارائه شده از سوی موسسه می باشد.

 

مراکز آموزش زبان انگلیسی در مالزی

 1. مرکز زبان انگلیسی پسیفیک آسیا
 2. مرکز زبان انگلیسی awesome
 3. اکادمی زبان انگلیسی لندن
 4. اکادمی شفیلد